Hakkımızda

Bakır Conta Balata San. Tic. Ltd. Şti. Abdullah ve Behzat ABACI kardeşler tarafından 1977 yılında Ankara yeni sanayide 15 metrekarelik bir alanda faaliyete başlamıştır.1995 yılında alanında oluşturduğu itibar ve müşterilerinden aldığı güçle şirketleşen Bakır Conta – Balata San. Tic. Ltd. Şti. sektörünün lokomotif kuruluşlarından biridir. Bakır Conta Balata San. Tic. Ltd. Şti. İşini ciddiyetle yapan tecrübeli ve dinamik kadrosuyla her türlü iş makinesi, kara nakil vasıtaları, sanayide kullanılan conta ve balata imalatı yapmaktadır.

Ankara Ostim Organize Sanayi Bölgesi’nde yaptırmış olduğu son derece modern binasıyla yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine hizmet vermektedir. Yapmış olduğu ve yapacağı yenilik çalışmaları müşterilerine olan saygısı ve daha iyi hizmet verebilme gayretinin belirli bir göstergesidir. Faaliyetlerimiz; her çeşit conta imalatı, klingrik, saclı klingrik, mantar, presbant levha çeşitleri bulunmaktadır. Ayrıca pres baskı işleri, kavrama, disk, bronz, fren, debriyaj ve örgülü rulo balata çeşitleri bulunmaktadır.

Kalite, ürün ve hizmet anlayışında sınır tanımaksızın siz müşterilerimize en üst safhada hizmet vererek ülkemiz sanayisini bir adım daha ileri götürebilmektir.

Neden Biz?
  • - İmalatta sahip olduğumuz bilgi birikimini arkamıza alarak, çağın getirdiği yeniliklere birlikte sizlere hak ettiğiniz hizmeti vermek için çalışmaktayız.
  • - İhtiyaçlarınıza zamanında, yüksek kalite ve ekonomik çözüm getiriyoruz.
  • - Profesyonel ve dinamik kadrosuyla her zaman hizmetinizdeyiz.
  • - Gerek iç, gerekse dış pazarda söz sahibiyiz.
  • - Geniş ürün yelpazesi ve mevcut mal stoğuna sahibiz.